ÜRÜNLER

Ürünler

Barco' dan Kablosuz Konferans

Kablosuz sunumun dünya lideri Barco' dan bir yenilik daha:  Kablosuz Konferans. Barco ClickShare CX serisi ile artık kameranızı pcnize bağlamadan yalnızca ClickShare butonu ile hem sunum hem de video konferans yapabileceksiniz. Kablosuz Teams! Kablosuz Zoom! 

 

 

 

Barco ClickShare ile Kablosuz Teams! Kablosuz Zoom! 

ClickShare ile toplantılarımıza artık sunum tedirginliği yaşamadan giriyoruz. Kablo, konnektör ve çevirici yerine yalnızca işimize odaklanıyoruz. Çünkü ClickShare butonu marifetiyle sunumlarımız  bir tıkla ekranda. Barco şimdi de aynı konforu bize  video konferans görüşmelerimizde sunuyor.

        

Barco ClickShare CX-20, CX-30 ve CX50 olarak her oda tipi için yeni geliştirdiği ürünlerle yapacağımız tek şey yine tıklamak !  Teams, Zoom, Webex, Hangouts, BlueJeans vb..  tüm bulut yazılımlarıyla uyumlu.

Nasıl Çalışır?

ClickShare CX in kurulumu diğer ClickShare ürünleri gibidir, toplantı odasındaki görüntüleme cihazına takılır. Toplantı konferans seti ise CX kutusundaki USB porta takılır.

Toplantı odasına girdiğinizde yapacağınız tek şey ClickShare butonunu bilgisayarınıza takmak ve konferans yazılımından kamera ve speaker ayarlarınızı set etmek. Butona tıkladığınızda hem ekran patlaşımı yapabilir hem de oda video konferans setini buton üstünden kullanabilirsiniz.

 Logitech ve Barco İşbirliği ile Toplantı Odası Çözümleri

Konferans kamerası pazarında dünya lideri olan Logitech , kablosuz sunum pazar lideri Barco ile işbirliği yaparak her oda büyüklüğüne göre çözüm paketleri oluşturdu. Logitech MeetUp, Rally ve Rally Plus konferans setleri ve Barco ClickShare CX serisinden oluşmaktadır.

Tak çalıştır Logitech ürünleriyle Barco işbirliği size iş hayatınızda verimlilik, çalışan memnuniyeti ve daha bir çok avantaj kazandıracaktır. 

Ürünler Nisan 2020 itibariye satışta, daha fazla bilgi ve demo için arayınız.