ÜRÜNLER

Ürünler

Kablosuz Sunum

Toplantı odalarında en fazla problem sunum aktarımı sırasında yaşanmaktadır. Benim notebookta HDMI çıkış yok, VGA çevirici var mı? Kablo ucu bozulmuş vb. şikayetler hepimize tanıdık değil mi? Kablosuz sunum için günümüzde 2 tip çözüm vardır: 
1. USB porta takılan buton : Barco Clickshare
2. Kablosuz sunum ağları

 

Barco ClickShare , USB butonlu kablosuz sunum aktarıcı

Barco Clickshare  ile bilgisayarınıza taktığınız usb buttona klikleyerek  veya Apple Air Play özelliğini kullanarak buton bile kullanmadan ekranınızı paylaşabilirsiniz. Barco ClickShare  CS-100 ( tek butonlu) , CSE-200 ( çift butonlu ve AirPlay özellikli) , CSE-200+ ve CSE-800  modelleriyle satıştadır. Size özel proje fiyatlarımız için arayınız.

 

Extron ShareLink Pro 1000 Kablosuz Sunum Ağı, yeni ürün!

Ekran veya projeksiyon cihazına HDMI üzerinden bağlanacak kablosuz sunum ağı cihazı (wireless gateway) İle kablo bağlantısı yapmadan sunum paylaşımı yapabilirsiniz.  Yapmanız gereken tek şey saniyeler sürecek olan Sharelink Pro uygulamasını bilgisayarınıza, cep telefonunuza veya  tabletinize indirmektir. Tüm IPAD , iphone, MacBook ve benzeri ürünler AirPlay özelliğiyle herhangi bir uygulamaya gerek duymadan direkt bağlanabilirler.